Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aktualno¶ci
Puchar Polski Muay Thai
Muay Thai Muay Thai Muay Thai Muay Thai Muay Thai Muay Thai Muay Thai Balacha Duszenie
Puchar Polski Muay Thai
Dnia 19.12.2015 w Żarach odbył się Puchar Polski Muay Thai dzieci i kadetów. Organizatorem i zarazem sportowym patronem był Polski Związek Muay Thai. Na imprezie tej wraz ze swoim trenerem Krzysztofem Woźniakiem stawili się zawodnicy BORAN TEAM Barlinek. Jako pierwszy do rywalizacji w ringu stanął Kamil Przybysz, startując w kat. -63,5kg, zdobywając brązowy medal. Następnie, Bartek Nowak w kat. -57kg, zdobył srebrny medal. Należy dodać, że w tych prestiżowych zawodach brali udział najmłodsi (10 lat) zawodnicy naszego klubu BORAN TEAM. Po bardzo dobrych i zaciętych pojedynkach w mocno obsadzonych kategoriach zdobyli następujące miejsca: Jakub Pachołek – I miejsce – złoty medal, Szymon Rodziewicz – I miejsce - złoty medal, Kamil Boczar – II miejsce - srebrny medal. Dla tej najmłodszej grupy Boranu były to pierwsze starty w życiu. Chłopaki trenują zaledwie siedem miesięcy a już zdobywają złote medale! Zawodnicy byli świetnie przygotowani i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, dając z siebie sto procent swoich umiejętności. Pokazali, że mają serce do walki. Systematyczne treningi pod okiem trenera oraz pot wylany na treningach musiały zaprocentować w postaci zdobytych medali ! Dziękujemy osobom, dzięki którym wyjazd na zawody mógł się odbyć: FUT M-BUS Marcin Biernat, Restauracja Myśliborzanka, Kawy Świata Gorzów Wlkp. Wioleta i Zbigniew Malińscy, Zakład Ogólnobudowlany Józef Urbanowski, a w szczególności dziękujemy Janina Siedlecka,
Zdjęcia

Trzcińsko Zdrój
17 listopada 2015 roku słuchacze Publicznego Gimnazjum dla Dorosłych w Trzcińsku- Zdroju mieli zaszczyt gościć trenera boksu tajskiego Akademii Sportów Walki BORAN Team Krzysztofa Woźniaka oraz Pawła Jakubiszyn. Spotkanie rozpoczęło się od pogadanki z uczniami. Rozmowa o bogatej treści została podsumowana słowami, które powinny stać się maksymą życiową każdego człowieka: „Nie jest ważne skąd i jak zaczynasz. Ważne, w jakim kończysz stylu”. Pasja może się zrodzić w każdym momencie życia i od nas samych zależy czy drzemiący w nas potencjał rozwiniemy czy zepchniemy na poniewierkę. Po chwili refleksji chłopaki przeszli do działania. Choć rozgrzewka była krótka, okazała się wyczerpującym wstępem do dalszych ćwiczeń. Uczniowie z wielkim podziwem i zachwytem przyglądali się pokazom technik jakie zaprezentowali wojownicy z boranu Pod okiem doświadczonych instruktorów mogli poznać techniki Muay thai i nauczyć się poprawnie wyprowadzać ciosy. Na zakończenie nutka adrenaliny i „skakankowa” rywalizacja. W tej konkurencji radość zwycięstwa spłynęła na ucznia kl. 1 Kamila Wrzesińskiego. W nagrodę otrzymał koszulkę z logo Akademii Sportów Walki BORAN Team.
Zdjęcia

Extra Gala Sportów Walki
W sobotę 14 listopada Swarzędz stal się wielkopolską stolicą sportów walki, a to za sprawą Extra Gali Sportów Walki Zawodowej, na której toczyły się pojedynki w takich dyscyplinach jak: boks, K1 i MMA. Na Gali zawodnicy stoczyli 10 pojedynków, z których trzy to walki wieczoru. W jednej z nich na zasadach K1 (kickboxingu) swoje możliwości mógł pokazać reprezentujący Barlinecki Boran Team - Rafał Siedlecki. Przeciwnikiem Rafała był zawodnik z poznańskiego Klubu Pretorian - Łakasz Szala. Walka odbyła się w kategorii do 78 kg. Niestety rywal okazał się mocnym przeciwnikiem, bardziej doświadczonym i dużo starszym. Po zaciętej trzy rundowej walce, Rafał uległ na punkty. Jednak walka okazała się bardzo emocjonująca i Rafał zebrał duże recenzje oraz gratulacje za jedną z lepszych walk tej Gali. Walka która stoczył Rafał w Poznaniu była już czwartą walką w tym roku, a pierwszą zawodową. Teraz nadszedł czas na krótki odpoczynek, popracowanie nad popełnionymi błędami i z nowym rokiem ruszamy do treningów, silniejsi i mocniejsi w nowe doświadczenia i wnioski. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przybyli dopingować Rafała oraz sponsorom za wsparcie finansowe wyjazdu: Janina i Arkadiusz Siedleccy, Zbigniew i Wioleta Malińscy (Kawy Świata Gorzów Wlkp.), Restauracja Myśliborzanka, Zakład Ogólnobudowlany - Józef Urbanowski.
Zdjęcia

Seminarium
W sobotę 25 października w Stargardzie Szcz. odbyło się niecodzienne wydarzenie związane ze sportami walki a konkretnie Muay Thai. Dlaczego niecodzienne, a dlatego że nie zawsze można potrenować z 22-kotnym Mistrzem Świata właśnie w tej dyscyplinie. Na seminarium oczywiście nie mogło zabraknąć wojowników z barlineckiego i myśliborskiego Boranu. Do Stargardu udała się czteroosobowa grupa na czele z trenerem Krzysztofem Woźniakiem. Trening z Mistrzem Andrei Kulebinem trwał 2 godz. i obfitował w mnóstwo świetnych technik, Andrei zaprezentował Muay Thai na najwyższym światowym poziomie. Mistrz udowodnił, że człowiek uczy się przez całe życie, przekazana przez niego wiedza posłuży Boranom aby podszlifować swój warsztat technik, co pozwoli rozwijać się i na pewno zaowocuje w dalszych treningach i startach. A już niebawem, 14 listopada w Swarzędzu odbędzie się Gala Night of Chapion, na której Rafał Siedlecki zawalczy w formule K-1 kickboxing. Dla przypomnienia, będzie to już czwarta walka Rafała w tym roku, ma on za sobą starty w których zaprezentował się wspaniale, zdobywają zloty medal na Grand Prix Wielkopolski, zloty medal w Pucharze Poznania i wygran ą w Mistrzostwach Polski Muay Thai. Życzymy powodzenia i zapraszamy do kibicowania. Ze sportowymi pozdrowieniami Boran Team.
Zdjęcia

BORAN TEAM BARLINEK NA MISTRZOSTWACH MUAY THAI W ŁODZI
W sobotę 30 maja w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Muay Thai dzieci i kadetów organizowane przez Polski Związek MuayThai. Do Łodzi zawitała duża liczba młodych adeptów sztuki walki wywodzącej się z Tajlandii. Również drużyna Boranu postanowiła stanąć do walki o prymat najlepszego z najmłodszych zawodników. Boranie z Barlinka walczyli w kategoriach Kadetów, i tak miasto Barlinek reprezentowali: w wadze -60kg - Kamil Przybysz (IV miejsce); - 58kg Bartek Nowak (III miejsce); - 63kg - Bartek Przybylski (III miejsce). W tym samym dniu toczyły się również walki seniorów. Zawodnik wagi -75kg - Rafał Siedlecki stoczył swój pierwszy bój w tej dywizji, gdyż nie tak dawno przeszedł do kategorii seniorów. To jego drugi pojedynek w tym miesięcu, zaliczony kolejną wygraną. Na zawody wybrała się również jedyna w klubie zawodniczka płci pięknej – Aleksandra Krupa. Niestety Ola nie zawalczyła z powodu nieobecności przeciwniczki, jednak wspierała swoich kolegów, głośno ich dopingując. Gratulacje dla wszystkich wojowników! Wyjazd na tak ważną i dużą rangą imprezę doszedł do skutku dzięki wsparciu z Urzędu Marszałkowskiego oraz sponsorom Państwu Janinie i Arkadiuszowi Siedleckim oraz Restauracji Myśliborzanka . Dziękujemy serdecznie.
Zdjęcia

Grand Prix Wielkopolski
BORAN TEAM NA GRAND PRIX WIELKOPOLSKI 9.05.2015 r. Poznań stał się stolicą sportów walki. Od rana toczyły się walki amatorskie dla zawodników, którzy dopiero stawiali pierwsze kroki w sportach walki i dla tych którzy zdobywali doświadczenie i stoczyli po kilka walk, a dla doświadczonych i zawodowych zawodników wieczorem odbyła się zawodowa gala. Do Poznania wybrała się również drużyna BORAN TEAM. Rafał Siedlecki reprezentował Barlinek, natomiast Aleksander Hlebowicz Myślibórz. Zawodnicy toczyli swoje walki na zasadach K-1(kickboxing). Chłopcy stoczyli bardzo dobre walki. Olek w swoim debiucie w tej formule dał zacięta walkę, minimalnie wygrywając, jednak sędziowie punktowali na niejednogłośny remis (dobra walka). Rafała walka dała dużo emocji, bardzo zacięty bój z jednej jak i drugiej strony. Pierwsza runda była dla Rafała, natomiast druga zapowiadała się trudniejsza... liczenie w połowie rundy zapowiadało przegraną, jednak Rafał pokazał serce do walki i motywację, po knock-downie ruszył do odrobienia strat i jego przeciwnik aż dwa razy został liczony. Ostatnia runda odbywała się już pod dyktando wojownika z BORANU, było trzecie liczenie i sędzia przerwał walkę. Rafał został złotym medalistą Grand Prix Wielkopolski.. Zawody były świetnie zorganizowane, profesjonalne podejście do tematu. BORAN TEAM pragnie podziękować wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji wyjazdu a w szczególności dla Państwa Janiny i Arka Siedleckich.
Zdjęcia

BORAN NIE TYLKO W RINGU
W dniach 1-3.05.2015 zawodnicy BORAN TEAM, wykonali dobrą prace, wcielając się w rolę wolontariuszy na Archidiecezjalnych Dniach Młodych w Barlinku. Chłopaki przeprowadzili z młodzieżą zajęcia sportowe w zakresie sportów walki, podczas których młodzież mogła zobaczyć jak wygląda profesjonalny trening oraz poznać kilka technik walki. Chłopaki z BORANU zaprezentowali również swoje umiejętności w krótkim pokazie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem młodych, a chłopakom z BORANU dały dużą satysfakcje z przeprowadzonego treningu. Trening prowadzili: Kamil Przybysz, Bartek Przybylski, Wojtek Wasilewski
Zdjęcia

Gali Thaiboxingu
W dniu 12 kwietnia br. Adam Mazur i Kamil Przybysz - zawodnicy Klubu Sportowego BORAN TEAM reprezentowali miasto Barlinek na Gali Thaiboxingu w Stargardzie Szcz. Walki były bardzo zacięte, wyrównane i co najważniejsze bardzo emocjonujące. Adam wygrał jednogłośną decyzją sędziów, natomiast Kamil po bardzo wyrównanej walce uległ minimalnie na punkty, tym samym przegrywając walkę. Jednak walka Kamila została zauważona przez organizatora i już na najbliższej Gali Kamil stoczy kolejną walkę. Gala cieszyła się dużym zainteresowaniem, toczyła się w kameralnej i miłej atmosferze. Dużo młodych ludzi miało okazje przeżyć swój debiut na ringu i stoczyć pierwsze starcie w walce sportowej co na pewno zaowocuje w późniejszych startach. Pomimo tego, że były to walki Amatorskie to jednak stres i przeżycie które towarzyszyły zawodnikom były zdecydowanie jak najbardziej prawdziwe. Zawodnicy BORANU udowodnili jaki ogrom pracy trzeba włożyć żeby wystąpić na ringu. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Barlinek zadania pn. „Realizacja procesu szkoleniowego dzieci, młodzieży i dorosłych uprawiających sporty walki” poprzez zakup sprzętu sportowego, możliwe było profesjonalne przygotowanie zawodników biorących udział w Gali.
Zdjęcia

Złoto i srebro
W miniony weekend 14 i 15 marca w Luboniu odbywały się Mistrzostwa Polski Ricardo Cavalcenti w bjj, Gi no GI, w amatorskim MMA i K1 dla dorosłych i młodzieży. Do Lubania zjechało się ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Barlinek reprezentowała pięcioosobowa grupa zawodników BORAN TEAM. Zawodnicy walczyli na zasadach K1(kickboxing) i amatorskim MMA. Kamil Przybysz zdobył złoto w kategorii kadetów a jego klubowy kolega i spring partner Bartek Przybylski zdobył srebrny medal w kategorii junior. Pozostałych trzech zawodników zaliczyli porażki, ale dali z siebie wszystko i zdobyte doświadczenie przeniosą na następne starty, bo jak mówi trener Krzysztof Woźniak sukcesy cieszą a porażki uczą. Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrych występów. Sponsorom i innym, którzy wspierają wyjazdy i przygotowania bardzo dziękujemy - państwu Arkadiuszowi i Janinie Siedleckim, panu Sylwestrowi Wrońskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu, chłopakom z Myśliborza za zapasy...i klubowym zawodnikom za dociążanie w czasie przygotowań. pozdrawiamy...
Zdjęcia

Zawody Muay Thai OPEN
W sobotę w Niemieckim Niesky odbyły sie zawody MUAY THAI OPEN. Klub BORAN BARLINEK reprezentowało dwóch zawodników którzy zaliczyli udany debiut. Bartek Przybylski i Adam Mazur choć swoje pierwsze pojedynki przegrali na punkty, pokazali serce do walki a kibice nagrodzili ich brawami. Przeciwnicy chłopaków z Barlinka byli bardziej doświadczeni, mieli na koncie po kilka pojedynków. Na zawody w Niesky przyjechało 34 zawodników. Czesi, Niemcy i Polacy walczyli w formule Muay Thai i K1. Piętnastoletni Kamil Przybysz, który z powodu braku przeciwnika nie stoczył swojej piątej walki na niemieckiej gali:) wspierał swoich kolegów z BORANA w narożniku.
Zdjęcia

Sponsor
KLUB SPORTOWY BORAN TEAM BARLINEK pragnie serdecznie podziękować GBS Bank w Barlinku za wsparcie finansowe za które może zakupić tak potrzebny sprzęt do treningu sportów walki, który jest niezbędny do profesjonalnego treningu. Dzięki takim wsparciom możemy dalej się rozwijać. Serdeczne podziękowania dla Pani Urszuli Rutkowskiej - Dyrektora Oddziału Barlinek oraz Pani Kasi.
Zdjęcia

Seminarium w Berlinie
W Berlinie trener BORAN TEAM Krzysztof Woźniak wziął udział w wyjątkowym seminarium Muaythai prowadzonym przez Trenera Mistrzów - francuza Rodrigo Alamosa - ojciec i trener Damiena Alamosa (Lumpinee Champion, Worldchampion WPMF), trener m.in.: Albert Veera Chey -Worldchampion WPMF, Sandra Sevilla – Worldchampion WMC i WPMF. Kolejna porcja tym razem francuskiej szkoły mistrzów MT wszystko po to aby rozwijać warsztat szkoleniowy BORAN TEAM w drodze do jak najlepszych osiągnięć sportowych!!!
Zdjęcia

Gorzów 6-8.03.2015M
W dniach 6-8 marca klubowicze BORAN TEAM Barlinek i Myślibórz trenowali na zgrupowaniu sparingowo-szkoleniowym w Gorzowie Wlkp. Treningi ukierunkowane były na podniesienie wiedzy z zakresu BJJ Submission faighting MMA i Muay Thai, a także wzmocnienie kondycji przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Luboniu, gdzie zawalczą chłopaki z Klubu. Treningi prowadzili Marcelo Andreoli Checkmat China Bjj, Jarosław Koch i Krzysztof Woźniak. Dziękujemy wszystkim za wspólny trening i mile spędzony czas oraz przekazaną dużą dawkę wiedzy o sportach walki.
Zdjęcia

K1 - Anglia
Krzysztof Woźniak zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w K-1 w Londynie w kategorii Senior -95kg BORAN TEAM W dniach 13-14.09.2014r. w Londynie odbyły się Mistrzostwach Świata K-1 "K-1 Open World Amateur Championships 2014". Walki toczyły się w różnych kategoriach wagowych Juniorzy, Kadeci, Seniorzy zarówno dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięli reprezentanci wielu krajów świata m.in. Polski, Włoch, Rosji, Anglii, Serbii, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Słowenii, Niemiec, Austrii. Oprócz tego odbywały się Festiwal Sportów Walki, można było spotkać wojowników z klasztoru Shaolin oraz innych dyscyplin sztuk walki. Gośćmi honorowymi były Legendy zawodowego K-1 (kickboxing) takie jak Ernesto Hoost i Peter Aerts.

Gala Night of The Champions
Siódmego czerwca Rafał Siedlecki zawalczył w Pile na Gali Night of The Champions,
gdzie podejmował zawodnika z Klubu Spider Złotów Adama Haraf. Fighterzy walczyli na zasadach K-1.
Po raz kolejny Rafał podejmował starszego od siebie zawodnika, gdzie dzielnie stawiła mu czoła,
co zaowocowało wygranym pojedynkiem.

Seminarium MUAY THAI - 14 czerwca 2014 r.
[Rozmiar: 155715 bajtów]
W dniu 14.06.2014 r. o godz. 11:00 w Barlinku odbędzie się seminarium
Muay Thai, Kickboxing, MMA

ul. Le¶na 2
74-320 Barlinek

Kontakt pod numerem: 604 407 112

Gala amatorskiego MMA w Toruniu
[Rozmiar: 155715 bajtów]
Dnia 05.06.2010r. w Toruniu odbęd± się Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA.
W zawodach wezm± udział dwaj nasi zawodnicy:
  • Mateusz Pękacz
  • Artur ¦migasiewicz

Dzień dziecka w O¶rodku Szkolenia i Wychowania 2010r.
Boran
Boran
Z okazji Dnia Dziecka w Barlinku przy ulicy ¦w. Bonifacego odbył się pokaz Muay Thai naszych najmłodszych Borańczyków :)

Seminarium 17.10.2009 K-1 i MMA - prowadził Marcin Zontek
 Seminarium - Fight Club THE KINGS - Gorzów Wlkp.
W dniu 17.10.2009 r. w klubie "Fight Club THE KINGS" w Gorzowie Wlkp. odbyło się seminarium z Marcinem Zontkiem. W seminarium udział wzięli członkowie naszego klubu - Boran
Seminarium odbyło się z inicjatywy Klubu Sportowego Boran oraz "Fight Club THE KINGS"
Zapraszamy do ogl±dnięcia zdjęć z treningu Galeria .

Zgrupowanie
Rozmiar: 86044 bajtów
W dziale Galeria znajduje sie fotorelacja z obozu treningowego z udziałem J. Buczko i M. Zontkiem, na którym byli nasi podopieczni. Fotorelacja.

Wyróżnienie
Rozmiar: 86044 bajtów
Klub Sportowy "Boran" Barlinek otrzymal wyróżnienie turystyczne gminy Barlinek za zorganizowanie Mistrzostw Polski Zachodniej w MMA.

Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej w MMA
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej w MMA
Klub Sportowy "Boran" Barlinek otrzymal wyróżnienie turystyczne gminy Barlinek za zorganizowanie Mistrzostw Polski Zachodniej w MMA.

Wojownicy "Boran" z dyplomami...
Rozmiar: 39925 bajtów

"Boranie" Na mistrzostwach Polski Północnej w amatorskim MMA
Rozmiar: 39385 bajtów
W dniu 08.03.2008r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w Amatorskim MMA. Klub Sportowy "Boran" Barlinek reprezentowało 2 zawodników: Paweł Pawlak i Tomasz Cie¶la. Nasi wojownicy spisali się ¶wietnie. Tomek zakończył swoj± walke juz w 2 minucie przez efektowne duszenie a Paweł wygrał swoj± walkę na punkty. KS "Boran" Barlinek dziękuje Trenerowi "Pretorian" Gorzów Wlkp. panu Lubomirowi Grochockiemu za przygotowanie naszych zawodników w zakresie walki w parterze.

Seminarium
Seminarium
W dniu 18.01.2008r. dziesięciu wojowników KS "Boran" Barlinek udało sie do Gorzowa Wlkp. na seminarium Muay Thai z Czeskimi Fighterami "Pretorian Gym" Pardubice któży przybyli na ziemie polskie zaproszeni przez Team KS "Pretorian" Gorzów Wlkp. Odbyło sie dwugodzinne seminarium na którym szkolili¶my się zarówno z technik Muay Thai jak i walki w parterze.

Seminarium
Seminarium
Dnia 15.12.2007r. w Gorzowie Wlkp. odbyło sie seminarium BJJ z Mistrzem ¦wiata Felippe Porto, kilkuosobowa grupa wojowników KS -"BORAN"z Barlinka udała sie do Gorzowskich "PRETORIAN" by wzbogacić swoje umiejetno¶ci walki w parterze. Na seminarium pojawił sie równierz trener "WALKI GNIEZNO" Przemysław Gnat.

.......::::::: AKADEMIA SPORTÓW WALKI BORAN TEAM :::::::.......